Koordynator montaży ds. programu "Czyste Powietrze"
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Alians
16. 9. 2024

W Alians OZE specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów energetycznych dla Klientów z różnych sektorów. Nasze doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym. Od mikroinstalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych po rozbudowane systemy w dużych przedsiębiorstwach.

W Alians OZE doradzamy również w kwestiach związanych z zakupem gazu i energii elektrycznej pozyskiwanych z tradycyjnych źródeł. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania, które pozwolą firmie obniżyć koszty prowadzenia działalności.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac podwykonawców oraz rozliczanie ich z realizacji powierzonych robót
  • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Sporządzanie harmonogramów i przestrzeganie terminów realizacji
  • Rozwiązywanie problemów w trakcie realizacji projektu
  • Monitorowanie i raportowanie na bieżąco stanu realizacji robót w zakresie jakości i terminowości.
  • Aktywne pozyskiwanie ekip podwykonawczych.
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Znajomość branży budowlanej - warunek konieczny
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Monitorowanie działań rynku i konkurencji
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel)
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Otwartą komunikację i współpracę
  • Wsparcie Kierownika we wdrożeniu w specyfikę branży i projekty
  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej branży
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567