Koordynator Marketingu Wydajnościowego | AfterFit
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
AFTERFIT Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Operacyjne zarządzanie współpracą z agencją performance oraz innymi dostawcami usług, którzy są kluczowi dla wyników marketingu wydajnościowego w AfterFit.
  • Nadzór nad procesem tworzenia kreacji reklamowych i tekstów do kampanii marketingowych AfterFit, w tym opracowywanie briefów i ich realizacja zgodnie z planem spółki.
  • Kontrola i optymalizacja działań w ramach kampanii performance, opierając się na analizie danych i bieżących wynikach. Obejmuje to zarządzanie budżetami, targetowaniem grup docelowych, alokacją reklam, strategiami licytacji oraz realizacją celów biznesowych.
  • Zapewnienie efektywnego środowiska pracy dla wszystkich stron zaangażowanych w projekty, organizacja spotkań.
  • Utrzymywanie sprawnej integracji i konfiguracji infrastruktury IT firmy z systemami reklamowymi głównych platform, takich jak Google, Meta, Criteo czy TikTok.
  • Prowadzenie procesu raportowania, analiza wyników i formułowanie rekomendacji dotyczących działań marketingowych realizowanych przez AfterFit.
  • Współpraca z innymi działami w firmie, aby wspierać osiąganie celów marketingowych i biznesowych AfterFit.
  • Aktywne badanie rynku w celu identyfikacji nowych możliwości dla skalowania działalności, poszukiwanie nowych partnerów i technologii reklamowych.
  • Monitorowanie trendów branżowych i dynamiczne adaptowanie strategii kampanii zgodnie z przyjętymi w firmie kierunkami rozwoju.

Codzienne zadania:

  • Bezpośredni nadzór i optymalizacja działań w ramach systemów reklamowych takich jak Meta Ads, Google Ads, Criteo.
  • Zarządzanie tworzeniem treści reklamowych w kooperacji z zespołem kreatywnym.
  • Współpraca z innymi działami marketingu oraz sprzedaży w celu osiągnięcia synergii działań.
  • Bezpośrednia współpraca z platformami reklamowymi, negocjowanie warunków współpracy.
  • Kontrola analityki i implementacja rozwiązań event-driven marketing.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych o wysokiej efektywności.
  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak Meta Business Suite, Google Ads, Google Analytics 4, Google Tag Manager jest obowiązkowa.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami typu Trello, Jira, Asana.
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji i dokładność w realizacji zadań.
  • Otwartość na innowacje i dzielenie się wiedzą.

Oferujemy:

  • Umowę B2B, konkurencyjne wynagrodzenie netto w przedziale 8-11 tys. zł (+ VAT jeśli dotyczy).
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb. Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Zniżki na nasze cateringowe usługi pudełkowe i kartę Multisport, Opieka Medyczna i Ubezpieczenie na życie

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Chief marketing officer Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851