Koordynator marketingu i sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Hard Rock Cafe Warsaw
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowej oraz oferty Hard Rock Cafe Warsaw
  • Rozwój działań marketingowych Hard Rock Cafe Warsaw
  • Aktywne pozyskiwanie zapytań dla Hard Rock Cafe Warsaw, doprowadzanie do ich potwierdzenia i sprawnej realizacji
  • Planowanie i wdrażanie inicjatyw cross marketingowych Hard Rock Cafe Warsaw
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz budowanie relacji biznesowych z nowymi
  • klientami restauracji Hard Rock Cafe Warsaw
  • Planowanie i koordynacja działań promocyjnych, reklamowych i PR
  • Prowadzenie strony internetowej oraz serwisów social media Hard Rock Cafe Warsaw
  • Raportowanie do Managera Sprzedaży i Marketingu i General Managera Hard Rock Cafe Warsaw
  • Zgłaszanie do wybranych kontrahentów zamówień na towary wspierające sprzedaż i budowanie wizerunku marki takie jak ulotki, banery, plakaty oraz foldery
  • Udział w planowaniu rocznej strategii i budżetu marketingowego Hard Rock Cafe Warsaw

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług, sprzedażą B2B / B2C i/lub marketingiem
  • Doświadczenie w branży turystycznej (hotelu lub restauracji) mile widziane
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Pomysłowość i proaktywne podejście do klienta
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji od wygenerowanej sprzedaży i uznaniowego bonusu kwartalnego
  • Przyjazną atmosferę – nasi pracownicy wskazują ją jako najważniejszy powód, dla którego lubią z nami pracować :) Partnerskie podejście i praca zespołowa są dla nas bardzo ważne
  • Szeroki pakiet szkoleń – pracę zaczniesz od kilkutygodniowego szkolenia wewnętrznego
  • Możliwości rozwoju - prawie cała nasza kadra managerska, również wyższego szczebla, pochodzi z awansów wewnętrznych :)
  • Pakiet medyczny Luxmed opłacany w pełni przez nas i dopłatę 50% do pakietu Multisport

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388