Koordynator magazynu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • organizowanie i nadzorowanie pracy kilkunastoosobowego zespołu;
  • kompletacja zamówień i etykietowanie produktów oraz koordynacja i monitorowanie realizacji tych procesów;
  • wdrażanie nowych pracowników i prowadzenie szkoleń;
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur i przepisów BHP.

Oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze gospodarki magazynowej,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • rozwiniętych zdolności organizacyjnych i przywódczych, odpowiedzialności, samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + comiesięczna premia);
  • pakiet benefitów pracowniczych - m.in dofinansowanie do karty Multisport i pakietu medycznego, ubezpieczenie na życie;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293