Koordynator magazynu
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104675

Obowiązki

  • koordynacja pracy zespołu pod kątem obsługi magazynu,
  • udział w organizowaniu wysyłek towarów do klientów,
  • odbiór przesyłek przychodzących od klientów,
  • odpowiedzialność za kompleksowy odbiór dostaw na magazyn,
  • dbałość o utrzymanie w czystości urządzeń przyjmowanych do serwisu,
  • ścisła współpraca z działem serwisu technicznego.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w roli team leadera/koordynatora zespołu,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.B1),
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • praca w rozpoznawalnej firmie z szeroką ekspozycją na kontakty międzynarodowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze koordynacji magazynem,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, kurs języka angielskiego oraz dodatkowe dni wolne (płatne).

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315