Koordynator Magazynu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Epta Polska sp. z o.o.
4. 10. 2024

Nie boisz się podejmować trudnych tematów i szukania idealnych rozwiązań. Umiesz współpracować w zespole jak i samodzielnie. Być może ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Zakres obowiązków:
 Przeniesienie i organizacja od podstaw magazynu w nowej lokalizacji
 Wprowadzanie i kontrolowanie stanów magazynowych i inwentaryzacja w systemie ERP
 zamawianie części zamiennych
 koordynowanie i nadzorowanie pracy magazynu;
 zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego i sprawności sprzętu w magazynie
 kontrolowanie kosztów logistyki wewnętrznej i zewnętrznej;
 nadzorowanie gospodarki magazynowej przedsiębiorstwa z uwzględnieniem optymalizacji kosztów składowania oraz kosztów transportu wewnętrznego;
 współdziałanie z innymi działami w procesie realizacji nowych projektów;
 utrzymywanie długofalowych kontaktów z kontrahentami i dostawcami;
 przygotowanie ofert na części zamienne
 przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby przełożonych i innych działów;
 dbanie o przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska
Co ze sobą wnosisz?
 Wykształcenie średnie
 Doświadczenie na podobnym stanowisku
 Uprawnienia na wózki widłowe
 Prawo jazdy kat. B
 Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
 Dobra organizacja pracy
 Znajomość języka angielskiego
 Mile widziana znajomość SAP
Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale jesteś gotowy na wyzwanie, kliknij -"Aplikuj-". Porozmawiajmy o Twoich aspiracjach!
Dlaczego warto aplikować
Nasi pracownicy są kluczem do urzeczywistnienia naszej wizji.
Możesz oczekiwać stabilnej pracy w odnoszącej sukcesy firmie, w której nowe technologie spotykają się z nowoczesną kulturą miejsca pracy.
Oferujemy następujące korzyści jako członek naszego zespołu:
 Odpowiednie wynagrodzenie (w tym dodatek świąteczny i wakacyjny)
 Wspólne wydarzenia, imprezy integracyjne
 Odzież roboczą
 Dodatkową opiekę medyczną Medicover + pakiet Medicover Sport
 Wsparcie doświadczonych pracowników
 Niezbędne narzędzia pracy
Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648