Koordynator Magazynu
  • Ostrów Mazowiecka
Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, Polska
Rekrutacja pracowników Anna Cichocka
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby na stanowisko Koordynatora magazynu dla firmy z branży spożywczej (świeża żywność).

Miejsce pracy:  Jawczyce

Zadania:

  • Kontrola wysyłek, kontrola stanów magazynowych przed wysyłką i po wysyłce
  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy, w tym planowanie harmonogramów pracy
  • Identyfikowanie zagrożeń i problemów wpływających na terminowość i jakość realizowanych zleceń oraz podejmowanie efektywnych działań korygujących
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo przechowywania towarów
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących efektywność procesów logistycznych oraz redukcji kosztów
  • Rekrutacja pracowników do zespołu magazynowego
  • Praca biurowa oraz praca fizyczna gdy zespół potrzebuje wsparci

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie min 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu/koordynacji pracy innych
  • Mile widziane doświadczenie w FMCG
  • Komunikatywność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w całkowicie polskiej firmie
  •  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  •  Narzędzia pracy niezbędne do realizacji celów
  •  Partnerską atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania.

  • Praca Ostrów Mazowiecka
  • Ostrów Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851