Koordynator/Koordynatorka Zintegrowanych Operacji z j. ukraińskim i/lub rosyjskim
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Obowiązki

  • Koordynowanie pracą zespołu na magazynie,
  • Rozdzielanie zadań i weryfikowanie poprawności ich wykonywania oraz kontrola wydajności,
  • Zarządzanie bieżącymi sprawami i planem operacyjnym,
  • Sporządzanie raportów,
  • Utrzymywanie dobrych, biznesowych relacji z klientem,
  • Codzienna praca z dużą ilością informacji związanych z projektem i gotowość do odpowiedzi na nie,
  • Codzienna praca pod presją czasu,
  • Wprowadzanie danych i informacji do wewnętrznego systemu,
  • Weryfikowanie jakości wykonanej usługi na obiekcie u klienta.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego i/lub rosyjskiego- warunek konieczny,
  • pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w zadaniowym czasie pracy,
  • Dobra znajomość środowiska MSOffice,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów papierowych i elektronicznych,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w zadaniowym czasie pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • Kompleksowe wdrożenie w obowiązki stanowiskowe,
  • Codzienne wsparcie wykwalifikowanego zespołu,
  • Prywatna opieka zdrowotna Luxmed - z możliwością rozszerzenia na członków rodziny,
  • Ubezpieczenie na życie - możliwość zabezpieczenia swojej przyszłości,
  • Kartę Multisport.

  • Praca Chorzów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Chorzów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Chorzów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Chorzów
  • Specjalista ds. kadr i płac Chorzów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Chorzów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228