Koordynator / Koordynatorka w dziale transportu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad sprawnym i terminowym przebiegiem procesów transportowych
  • zarządzanie codzienną pracą dyspozytorów odpowiedzialnych za planowanie transportu w regionie (planowanie grafików, delegowanie zadań, monitorowanie wykonywania zadań)
  • budowanie relacji z odbiorcami (centra dystrybucyjne)
  • poszukiwanie i budowanie relacji z przewoźnikami
  • odejmowanie bieżących decyzji operacyjnych na podstawie analizy wskaźników transportowych

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w monitorowaniu i koordynowaniu procesów realizowanych przez podległy zespół
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu (ustalanie priorytetów)
  • wiedza i doświadczenie dotyczące rynku TSL
  • samodzielność i skuteczność w działaniu
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem rynku
  • ambitną, pełną wyzwań pracę dającą możliwość samorealizacji
  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit (możliwość korzystania m.in. z biletów do kina, karty Multisport, bonów świątecznych)
  • opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatna aplikacja do nauki j. angielskiego i niemieckiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki z kartą Makro
  • paliwo w korzystnej cenie
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Benefity z systemu kafeteryjnego MyBenefit

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

  • Praca Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690