Koordynator / Koordynatorka Spedycji Krajowej
  • Żabia Wola
Żabia Wola, Żabia Wola, Masovian Voivodeship, Polska
Greenyard Logistics Poland Sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Żabia Wola (pow. grodziski)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja usługi spedycyjno – przewozowej w transporcie całopojazdowym krajowym w temperaturze kontrolowanej – „powroty”
  • Obsługa zleceń we współpracy z przewoźnikami kontraktowymi oraz pozyskiwanie ładunków na giełdach transportowych
  • Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej
  • Obsługa systemu transportowego
  • Wsparcie oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze organizacji „powrotów transportowych”, mile widziane w firmie specjalizującej się w transporcie temp. kontrolowanych na rynku krajowym
  • Praktycznej wiedzy dot. rynku przewoźników krajowych oraz praktycznej znajomości obsługi giełd transportowych
  • Umiejętności radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach
  • Samodzielności w działaniu, dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności w podejmowaniu decyzji
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • Pracę w międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatki, bonusy i narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • bonusy świąteczne
  • PPK
  • Wczasy pod Gruszą
  • bony socjalne (urodzenie dziecka, ślub)
  • dopłata do okularów
  • imprezy firmowe
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”

  • Praca Żabia Wola
  • Żabia Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849