Koordynator / Koordynatorka Recepcji
  • Warszawa, ul. Różana 8/10​
mazowieckie, Warszawa, ul. Różana 8/10​, mazowieckie, Polska
Medicover Stomatologia
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • skuteczne zarządzanie zespołem recepcji,
  • tworzenie atmosfery, w której każdy pacjent czuje się wyjątkowo i bezpiecznie,
  • organizacja harmonogramów pracy, dbanie o płynność i efektywność pracy recepcji,
  • rozwiązywanie zagadek dnia codziennego, czyli bieżących problemów operacyjnych,
  • współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia sprawnego przebiegu wizyt pacjentów.

Dołącz do nas jeśli:

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dużym atutem będzie branża medyczna oraz zarządzanie zespołem recepcyjnym,
  • cechuje Cię pozytywne nastawienie do życia i pracy,
  • jesteś liderem, który potrafi inspirować i motywować pracowników,
  • lubisz pracować w środowisku z jasno określonymi celami,
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim.

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • umowę o pracę, bo wiemy, że stabilne zatrudnienie jest ważne,
  • pracę w systemie zmianowym – możesz dopasować grafik do swoich potrzeb,
  • wsparcie Kierownika Stomatologii i reszty zespołu w codziennej pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567