Koordynator / Koordynatorka Klientów Majątkowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Phinance S.A.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • ? Obsługa klientów doradców finansowych — kontakt z klientem, ustalanie jego potrzeb, przygotowanie kalkulacji, przedstawienie propozycji i finalizacja kontraktów.
  • ? Współpraca z doradcami finansowymi — wspierasz doradców na etapie gromadzenia dokumentacji, ale to Ty odpowiadasz za zamknięcie całej oferty i kontakt z klientem.
  • ? Dbanie o relacje i jakość obsługi — rozwijasz istniejącą bazę klientów, kontynuujesz relacje i dbasz o ich długoterminową współpracę z firmą.

Nasze wymagania

  • ? Wszechstronność w obsłudze klienta — potrafisz zrozumieć potrzeby klientów, przygotować dopasowane oferty i zamknąć kontrakt z sukcesem.
  • ? Organizacja na najwyższym poziomie — kalkulacje, przygotowanie ofert, zamykanie kontraktów. Zarządzasz swoimi zadaniami z perfekcyjną precyzją.
  • ✍ Mistrz komunikacji — nawiązywanie relacji to Twoja mocna strona. Potrafisz profesjonalnie przeprowadzić klienta przez proces wyboru oferty i finalizacji umowy.
  • ? Współpraca z doradcami finansowymi — pracujesz blisko z doradcami, wspólnie przygotowując oferty, a następnie samodzielnie prowadzisz proces do końca.

To oferujemy

  • ? Stabilna podstawa wynagrodzenia — zaczynasz od gwarantowanej kwoty, a każdy kolejny rok to wyższe zarobki dzięki rozwijającej się bazie klientów.
  • ? Współpraca z doświadczonym Senior Partnerem — Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Senior Partner, który koordynuje pracę 400 doradców w 18 biurach i doskonale wie, jak wspierać rozwój swojego zespołu.
  • ? Pełne wsparcie i nauka od podstaw — otrzymasz gotową bazę klientów, którą będziesz rozwijać. Nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by odnieść sukces.
  • ? Możliwość rozwoju w dodatkowych specjalizacjach — wybierasz dodatkowe obszary, w których chcesz się rozwijać, by poszerzać swoje kompetencje i wiedzę.
  • ? Konkursy i wyjazdy firmowe — regularnie organizujemy konkursy i wyjazdy, które integrują zespół i dają okazję do nauki w inspirującym otoczeniu.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584