Koordynator / Koordynatorka ds. logistyki sklepu - Koszalin
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • zapewnienie terminowości dostaw do klienta i jej zgodności z zamówieniem;

  • sprawny przebieg procesu reklamacji;

  • przyjęcie towaru do sklepu - jego kontrolę ilościową i jakościową;

  • bezpieczne i zgodne z przepisami BHP dostarczenie towaru do działów handlowych;

  • koordynację bieżącego funkcjonowania działu.

WYMAGANIA:

Kogo szukamy?

  • lubisz pracę z klientami;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  • lubisz działać zespołowo;

  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • masz doświadczenie w pracy w magazynie.

OFERUJEMY:

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy Mindgram, karta myBenefit (w tym Multisport), Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

  • Praca Koszalin
  • Logistyk Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584