Koordynator/Koordynatorka ds. gastronomii
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie celów Kierownikom Restauracji, kontrola ich pracy oraz rozliczanie z wykonania zleconych zadań,
  • Organizacja cyklicznych zebrań z Kierownikami Restauracji,
  • Współpraca z Kierownikami Restauracji w zakresie kontroli kosztów,
  • Koordynowanie procesów rekrutacji, selekcji oraz adaptacja nowych Pracowników w podległych restauracjach,
  • Negocjacje z dostawcami surowców i produktów, dbanie o odpowiedni poziom cen i konkurencyjność,
  • Sprawdzanie prawidłowości składanych przez lokale zamówień oraz dostaw pod kątem ilości i jakości, kontrole stanu zatowarowania w restauracjach. Prowadzenie regularnych kontroli ilości surowców,
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń, faktur i raportów kasowych,
  • Kontrola obiegu dokumentów kadrowych,
  • Współpraca przy planowaniu i koordynowaniu powstawania nowych lokali na podległym terenie,
  • Wprowadzanie akcji promocyjnych oraz marketingowych w podległych restauracjach,
  • Kontrolowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz terminowe sporządzanie zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w gastronomii,
  • Umiejętność współpracy z osobami zarządzającymi w restauracjach,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra znajomość Excela,
  • Dobra znajomość struktury kosztów restauracji,
  • Umiejętność planowania,
  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach w województwie śląskim,
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Premia za wyniki,
  • Kompleksowe wdrożenie w obowiązki stanowiskowe,
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • Codzienne wsparcie wykwalifikowanego zespołu,
  • Praca w prężnie rozwijającym się dziale i realny wpływ na jego funkcjonowanie
  • Możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami podczas wewnętrznych szkoleń organizowanych przez firmę,
  • Dostęp do szkoleń branżowych oraz możliwości rozwoju,
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Darmowe posiłki,
  • Brak ustalonego dress code’u ?

  • Praca Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388