Koordynator/ Koordynatorka ds. Elektroenergetycznych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac elektroenergetycznych,
  • wnioskowanie i raportowanie prac uzyskania wniosków EPN-u i FON,
  • weryfikacja projektów, IWR i harmonogramów testów,
  • koordynacja procesu zamówienia materiału na potrzeby prac elektrycznych,
  • udział w spotkaniach / naradach,
  • wsparcie merytoryczne (z obszaru elektroenergetycznego) całego zespołu PV.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, elektryczne/energetyczne,
  • doświadczenie w budowie obiektów OZE (farmy fotowoltaiczne i/lub wiatrowe),
  • znajomość zagadnień elektrycznych w budowie OZE,
  • umiejętność pozyskiwania informacji oraz chęć poszerzania wiedzy,
  • doświadczenie we współpracy bezpośredniej z inwestorami.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań;
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE;
  • pracę w nowoczesnym biurze, zlokalizowanym w Toruniu, w modelu stacjonarnym lub hybrydowym;
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach;
  • co jeszcze? Porozmawiajmy!

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Pracownik ds. administracji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544