Koordynator / Koordynatorka ds. Działań Fundacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Ziko Apteka Sp. z o.o.
25. 5. 2024

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w tworzeniu planów działań Fundacji Ziko dla Zdrowia
  • Wdrażanie i realizacja aktywności i działań Fundacji
  • Pozyskiwanie funduszy i grantów na działalność statutową Fundacji
  • Pozyskiwanie Partnerów, koordynacja, dokumentowanie i rozliczanie współpracy z nimi
  • Przygotowanie Projektów i Eventów Fundacji, organizacja i logistyka działań, spotkań i wydarzeń
  • Organizacja Programu Wolontariatu i współpraca z wolontariuszami Fundacji
  • Koordynacja pracy współpracowników Fundacji
  • Tworzenie sprawozdań, dokumentowanie działań Fundacji
  • Współpraca z biurem księgowym w zakresie comiesięcznych rozliczeń oraz cyklicznej sprawozdawczości
  • Przygotowanie i realizacja komunikacji zewnętrznej Fundacji – przygotowywanie contentu, obsługa kont (m.in. blog, strona internetowa, media społecznościowe)
  • Bieżąca komunikacja z podopiecznymi i partnerami Fundacji
  • Monitoring kosztów Fundacji w odniesieniu do budżetu
  • Współpraca z pracownikami firmy oraz dbanie o prawidłowe relacje i komunikację wewnętrzną

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w Organizacji Pożytku Publicznego
  • Doświadczenie przy pozyskiwaniu grantów w projektach społecznych i/lub unijnych
  • Wiedza z zakresu zagadnień dotyczących sfery formalno-prawnej organizacji społecznej
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Łatwość w redagowaniu tekstów
  • Znajomość zasad obsługi CMS oraz kont na FB
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy, dokładność, systematyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość i kreatywne podejście

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atmosferę oparta na współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program wsparcia "Możesz na nas liczyć"
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premię za polecanie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678