Koordynator kontraktu ślusarki aluminiowej
  • Rzeszów
Rzeszów
Grh Polska
12. 6. 2024

Przygotuj się na nowe wyzwania w branży ślusarki aluminiowej! Jeśli posiadasz doświadczenie w tej dziedzinie, to mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Stanowisko: Koordynator kontraktu ślusarki aluminiowej

Miejsce pracy: Rudna Mała (k. Rzeszowa)

Opis stanowiska:

• Nadzór nad realizacją projektów

• Opracowywanie ofert handlowych, przygotowywanie zleceń produkcyjnych

• Kontakt z klientami, podwykonawcami, kierownictwem budów

• Monitorowanie przebiegu działań, harmonogramu budów, omawianie zmian

• Doradztwo i wsparcie techniczne

• Uczestnictwo w naradach budowlanych (bezpośrednie spotkania na budowie lub online)

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej: YAWAL KONSTRUKTOR, AUTOCAD, MBCAD

• Umiejętność projektowania i opracowywania dokumentacji technicznej i rysunkowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie od 7000 zł netto + premie uznaniowe

• Nienormowany czas pracy

• Dofinansowanie do nauki języków obcych

• Paczki świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851