Koordynator Kontraktu Geotechnicznego
  • Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 19B
mazowieckie, Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 19B, mazowieckie, Polska
PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.
9. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w prowadzeniu i nadzorowaniu robót geotechnicznych.
  • Organizowanie i kontrolowanie terminowości dostaw materiałów budowlanych: betonu i stali.
  • Przyjmowanie wykonanych prac zgodnie z wysokimi standardami jakości i terminowości.
  • Analiza i ocena dokumentacji projektowej.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na placu budowy.
  • Zarządzanie stanem technicznym maszyn i narzędzi oraz organizowanie odpowiedniego zaplecza budowlanego.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętności organizacyjne, zdolność do samodzielnej pracy oraz kierowania grupą.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w delegacji.
  • Doświadczenie w pracy geotechnicznej przy wykonywaniu specjalistycznych robót będzie dodatkowym atutem.

  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Auto służbowe i komputer.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584