Koordynator Kontraktu
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Lavoro Due
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika.
Oferowane stanowisko: Koordynator Kontraktu
Ze względu na projekt oferta kierowana jest do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Nie oczekujemy wykształcenia kierunkowego, bo najważniejsze dla nas są chęć i zapał do pracy. Sami wszystkiego Cię nauczymy :)
Oferujemy:
- umowę o pracę
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- zróżnicowaną i ciekawą pracę
- niezbędne narzędzia do pracy
- samodzielne stanowisko
Oczekujemy:
- samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
- wykształcenie wyższe
- wysokich umiejętności interpersonalnych
- dobrej organizacji czasu pracy
- prawo jazdy B (czynny kierowca)
- preferujemy osoby z doświadczeniem
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie kandydatów do pracy
- telefoniczna weryfikacja oraz umawianie na spotkanie
- rekrutacja (również w terenie)
- koordynowanie pracy pracowników
- utrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami
- zadania w związku z pracą w biurze
Na co więc czekasz?! Aplikuj do nas i ciesz się umową o pracę, od samego początku!
Czekamy właśnie na CIEBIE!
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego!
Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celu rekrutacji.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291