Koordynator kontraktów ślusarki aluminiowej
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Grh Polska
17. 4. 2024

Przygotuj się na nowe wyzwania w branży ślusarki aluminiowej! Jeśli masz doświadczenie w tej dziedzinie, to mamy dla Ciebie świetną propozycję jako Koordynator Kontraktów.
Stanowisko: Koordynator kontraktów ślusarki aluminiowej
Miejsce pracy: Rudna Mała (k. Rzeszowa)
Opis stanowiska:
• Nadzór nad realizacją projektów
• Opracowywanie ofert handlowych, przygotowywanie zleceń produkcyjnych
• Kontakt z klientami, podwykonawcami, kierownictwem budów
• Monitorowanie przebiegu działań, harmonogramu budów, omawianie zmian
• Doradztwo i wsparcie techniczne
• Uczestnictwo w naradach budowlanych (bezpośrednie spotkania na budowie lub online)
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej: YAWAL KONSTRUKTOR, AUTOCAD, MBCAD
• Umiejętność projektowania i opracowywania dokumentacji technicznej i rysunkowej
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie od 7000 zł netto + premie uznaniowe
• Nienormowany czas pracy
• Dofinansowanie do nauki języków obcych
• Paczki świąteczne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246