Koordynator kontraktów na rynku niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
SBM Sp. z o.o.
25. 7. 2024

Obowiązki

  • Komunikacja z kontrahentami w języku niemieckim,
  • Nadzór nad pracą brygad,
  • Uaktualnianie harmonogramu prac na kontrakcie,
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac (dziennego i miesięcznego),
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Przygotowywanie dokumentów do odbioru robót (dokumentacja powykonawcza),
  • Sporządzanie notatek z narad i spotkań koordynacyjnych zwoływanych przez Wykonawcę,
  • Prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 – warunek konieczny,
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w delegacjach na terenie Polski i Niemiec,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zarządzania zespołem.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w firmie z branży budowlanej - mile widziane,
  • Wykształcenie techniczne - mile widziane.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Polsce,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy – telefon, komputer, samochód służbowy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wyprawki szkolnej i wakacji dzieci, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  • Pracę w zespole ciekawych i sympatycznych ludzi o dużym doświadczeniu.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584