Koordynator Kontraktów
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Clar System
16. 10. 2024

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) działa branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych 'PSC' oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 9001: 2015, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Obecnie - w związku z rozwojem struktur Makroregionu Centralnego - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług sprzątania i ochrony
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • nadzór nad optymalizacją kosztów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w branży usług utrzymania czystości będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność zarządzania grupą pracowników (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu personelem podstawowym oraz osobami niepełnosprawnymi)
  • umiejętność nadzoru i optymalizacji kosztów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • biegła obsługa komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat
  • wynagrodzenie stałe plus premie od wyników
  • auto służbowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662