Koordynator/kierownik zmiany Uboju w Kutnie
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
MEAT-PROS Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzenie oraz organizacja pracy podległego zespołu

  • Bieżącą kontrolę wyników produkcyjnych

  • Zapewnienie jakości oraz przestrzegania procedur na zarządzanym obszarze

  • Współpracę z pozostałymi działami produkcji oraz biurem

  • Raportowanie do przełożonego odnośnie wydajności działu

  • Archiwizacja i porządkowanie dokumentów

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - kierownik, (min. 2 lata)

  • Umiejętności analitycznych oraz skutecznego rozwiązywania problemów

  • Umiejętności organizacji pracy, dyspozycyjności

  • Znajomości programów MS Office (Excel, Word etc.)

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Praca Kutno
  • Kierownik Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584