Koordynator (Kierownik) Projektu Call Center z językiem czeskim
  • Jarosław
Jarosław, Jarosław, podkarpackie, Polska
Sanmarks Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą telemarketingową, obsługującą klientów z Polski i Czech. Nasze kampanie prowadzimy na rynku polskim, oferując najwyższy standard obsługi oraz profesjonalne wsparcie dla naszych partnerów biznesowych. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Kierownika Projektu z komunikatywną znajomością języka czeskiego, który będzie odpowiedzialny za koordynację działań telemarketingowych, kontakt z czeskimi zleceniodawcami oraz realizację kampanii na terenie Polski

Obowiązki

  • Nadzorowanie pracy zespołu konsultantów telefonicznych.
  • Organizowanie czasu pracy konsultantów.
  • Wspieranie pracowników w realizacji wyznaczonych celów.
  • Dbanie o wysokie standardy obsługi klienta.
  • Bieżące monitorowanie wyników zespołu.
  • Wdrażanie nowych pracowników oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych.
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników.
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu.
  • Utrzymywanie kontaktów z klientem w języku czeskim.

Wymagania

  • Znajomość języka czeskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników w firmie telemarketingowej (minimum rok).
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń i coachingów sprzedażowych.
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży produktów lub usług będzie dodatkowym atutem.
  • Motywacja do pracy w strukturach sprzedażowych.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Inicjatywa, kreatywność, samodzielność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – część stałą oraz system premiowy.
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę.
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

  • Praca Jarosław
  • Kierownik Jarosław
  • Jarosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836