Koordynator/Kierownik Projektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
RARS
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Działu Współpracy Międzynarodowej

Kogo szukamy:

  • Szukamy osoby na stanowisko Koordynator/Kierownik Projektu
  • Chcemy zatrudnić jedną osobę na pełen etat

Jaki jest adres miejsca pracy?

  • Miejsce pracy to Centrala RARS, ul. Stawki 2 B, 00-193 Warszawa

Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:

  1. Analizowanie potencjalnych źródeł dofinansowania możliwych do pozyskania przez RARS.
  2. Przygotowywaniu i składaniu dokumentacji związanej z pozyskaniem dofinansowania przez RARS.
  3. Prowadzenie/koordynacja projektów.
  4. Rozliczanie przyznanych RARS grantów.
  5. Współpraca z właściwymi komórkami RARS w związku z przygotowaniem wniosków o dofinansowanie, realizacją i rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych.
  6. Przygotowywanie informacji, raportów, analiz związanych z realizowanymi w ramach umowy zadaniami.
  7. Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji do kontroli projektów.
  8. Obsługa kontroli projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym ze środków UE.

Sprawdź, czy spełniasz niezbędne wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Co najmniej 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu i rozliczaniu projektów finansowanych z programów ramowych Unii Europejskiej np. Horyzont 2020, Horyzont Europa, LIFE.
  3. Znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE, w tym w ramach Unijnego Mechanizmu Ochrony Ludności.
  4. Znajomość przepisów i wytycznych z zakresu funduszy UE.
  5. Podstawowa znajomość zagadnień administracyjno-księgowych.
  6. Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.
  7. Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.
  8. Praktyczna znajomość portalu Funding & Tender w zakresie dotyczącym składania wniosków o dofinansowanie oraz obsługi administracyjno-finansowej projektów.
  9. Bardzo dobra znajomość Excela.
  10. Dbałość o szczegóły i skrupulatność w pracy.
  11. Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z różnymi zespołami w organizacji.
  12. Umiejętność wykonywania różnorodnych zadań i ustalania priorytetów pod presją czasu

Twoje dodatkowe atuty, czyli wymagania pożądane:

  1. Wykształcenie wyższe na kierunku Zarządzanie / Ekonomia / Finanse / Rachunkowość / Europeistyka / Stosunki Międzynarodowe / Prawo.
  2. Doświadczenie w obszarze zamówień publicznych.
  3. Doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.
  4. Samodzielne rozliczanie projektów unijnych i przygotowywanie wniosków o dofinansowanie.

Sprawdź co oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  2. Premie uzależnione od wyników pracy.
  3. Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych RARS.
  4. Dostęp do platformy językowej oraz innych platform edukacyjnych.
  5. Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i opieki medycznej.
  6. Preferencyjne warunki w PZU Sport.
  7. Pakiet w ramach ZFŚS oferujący między innymi:
  8. dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników.
  9. dodatek świąteczny.

Chcę aplikować. Jakie dokumenty mam złożyć? Wymagane dokumenty

  1. Życiorys (CV).
  2. Własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu / niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Gdzie złożyć dokumenty?

Dokumenty należy składać w terminie do: 31.10.2024 (decyduje data wpływu oferty do Agencji) koniecznie z dopiskiem na CV oraz kopercie / w temacie wiadomości e-mail: „Ogłoszenie nr RARS 71/Z/DW/10/24”:

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

ul. Stawki 2B

00-193 Warszawa

  • osobiście w siedzibie RARS w godzinach 7.30-15.30, Recepcja V piętro.

Informujemy, że w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych stosowane są przepisy o sygnalistach, więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Sygnaliści

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776