Koordynator/ka zespołu terapeutycznego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Czy uważasz, że każde dziecko zasługuje na bezpieczne dzieciństwo? Na nietykalność cielesną i brak dyskryminacji? Czy chcesz się rozwijać w uznanej organizacji pozarządowej, która przeciwdziała krzywdzeniu dzieci?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko: koordynatora/ki zespołu terapeutycznego ‍⚕

Miejsce pracy – Gdańsk

Nr ref.: KZ GD

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-wsparcie, koordynację i nadzór merytoryczny nad pracą kliniczną zespołu terapeutów zgodnie ze standardami pracy w CPD FDDS;

-organizację pracy zespołu klinicznego, w tym: ewaluację pracy klinicznej, prowadzenie spotkań zespołu klinicznego CPD FDDS;

-współpracę z członkami zespołu interdyscyplinarnego CPD;

ścisłą współpracę z koordynatorką CPD FDDS m.in.: nad ustalaniem koncepcji i planowaniem działań programowych, konsultacje merytoryczne przy tworzeniu projektów, ustalanie i monitorowanie realizacji wskaźników, wnoszenie wkładu merytorycznego do sprawozdań i wniosków grantowych;

-dbanie o wszelkie formy rozwoju zespołu terapeutycznego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb rozwojowych jego członków (w tym opracowywanie planów szkoleniowych wspólnie z koordynatorką CPD FDDS oraz działem HR, zapewnienie ciągłości superwizji oraz przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu);

-prowadzenie interwencji, wsparcia psychologicznego i psychoterapii dzieci zgodnie z procedurami i zasadami obowiązującymi w CPD FDDS oraz podejmowanie działań interdyscyplinarnych mających na celu dobro dziecka i poprawę jego sytuacji;

-udzielanie konsultacji psychologicznych rodzicom/opiekunom prawnym dzieci pokrzywdzonych przestępstwem zgodnie z procedurami i zasadami obowiązującymi w CPD FDDS;

-promocję oferty Centrum Pomocy Dzieciom;

-wnoszenie wkładu merytorycznego do sprawozdań i wniosków grantowych.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy lepszy świat dla dzieci! ❤

Wyślij swoją aplikację przez "Aplikuj" do 20 września 2024 r. w tytule maila wpisując numer referencyjny: KZ GD.

Dajemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Nasze wymagania

Od Kandydatów/ek oczekujemy:

-wykształcenia wyższego psychologicznego;

-ukończenia szkoły terapeutycznej (lub min. 2 lata szkolenia w zakresie psychoterapii), lub tytułu specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży;

-dodatkowych kwalifikacji w zakresie np. terapii rodzin, psychoterapii grupowej;

-min. 5 letnie doświadczenie zawodowe z różnymi grupami odbiorców (małe dzieci, młodzież, dorośli), w tym z osobami z doświadczeniem traumy;

-umiejętności w zakresie komunikacji i pracy w zespole;

odpowiedzialności, zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy.

Mile widziane będą:

-szkolenia, kursy dotyczące pracy z osobami po traumie i zaburzeniami więzi;

-znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

Oferujemy:

-pracę w wymiarze min. 3/4 etatu,

-umowę o pracę, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-20.00 (wg harmonogramu ustalonego z koordynatorką CPD, min. 1 dzień w tygodniu do godz. 18.00),

-wynagrodzenie w wysokości 9 000 - 11 500 zł brutto miesięcznie (dla całego etatu),

-pakiet wdrożeniowy oraz możliwość zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń w rozpoznawalnej organizacji pozarządowej,

-możliwość udziału w szkoleniach/webinarach fundacyjnych,

-pracę w zespole pełnym profesjonalizmu i zaangażowania :)

-miejsce, w którym pracujemy w oparciu o wartości takie jak: rozwój, odpowiedzialność, współpraca, szacunek, skuteczność i jakość,

-26 dni urlopu, niezależnie od stażu pracy,

-dzień wolny 24 grudnia,

-kartę Multisport (finansowane przez pracowników/ce),

-dostęp do 3 konsultacji psychologicznych w roku,

-2h dla rodziny (wybrany dzień pracy w maju skrócony o 2h),

-ubezpieczenie na zdrowie i życie,

-platformę do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego.

O nas

Od ponad 30 lat chronimy dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewniamy dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Uczymy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspieramy i angażujemy rodziców by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływamy na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy!

W przesłanej aplikacji umieść klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.Jeżeli chcesz, aby przesłane dokumenty aplikacyjne były uwzględnione w toku przyszłych rekrutacji, prosimy o dodanie w ich treści następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na to samo lub podobne stanowiska”.Twoje dane osobowe, jako kandydatki/a na pracownika/współpracownika na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przetwarzane będą przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa (dalej również jako FDDS), jako Administratora danych. Pełna informacja na temat zasad przetwarzania danych przez FDDS znajduje się tutaj.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087