Koordynator/ka recepcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
iVision Anna Baranowska
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

iVision Anna Baranowska - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
21.08.2024
Numer referencyjny
5704_3745

Czy szukasz miejsca, gdzie Twoje doświadczenie w zarządzaniu zespołem i umiejętności organizacyjne zostaną naprawdę docenione? Gdzie będziesz mógł rozwijać swoje kompetencje w nowoczesnym, dynamicznym środowisku? Jeśli tak, to mamy idealną ofertę dla Ciebie!
Co oferujemy?
  • Umowa o pracę - zapewniamy stabilność zatrudnienia i poczucie bezpieczeństwa.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5 800 - 7 800 zł brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia i zaangażowania.
  • Premie miesięczne za wyniki - Twoja ciężka praca będzie odpowiednio nagradzana.
  • Pakiety medyczne dla Ciebie i Twojej rodziny - dbamy o zdrowie naszego zespołu.
  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny - bo ważne momenty w życiu są dla nas priorytetem.
  • Program poleceń pracowniczych - dodatkowe korzyści za polecenie znajomych.
  • Owocowe poniedziałki - zdrowe wsparcie na dobry początek tygodnia.

Twoje obowiązki:
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem recepcji - od organizacji pracy po rekrutację, szkolenia, planowanie grafików i urlopów.
  • Bezpośrednia obsługa pacjentów - rejestrowanie, udzielanie informacji, rozliczenia, kontakty osobiste, mailowe i telefoniczne.
  • Współpraca z innymi działami firmy - dbanie o sprawny przepływ informacji i wizerunek kliniki.
  • Proponowanie usprawnień - będziesz miał realny wpływ na funkcjonowanie recepcji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz bezpośredniej obsłudze klienta, najlepiej w branży medycznej (idealnie stomatologicznej).
  • Znajomość pakietu Office i obsługa urządzeń biurowych - Word, Excel, terminal płatniczy, drukarka fiskalna.
  • Orientacja sprzedażowa i umiejętność budowania relacji - nastawienie na współpracę i wysoką jakość obsługi.
  • Dobra znajomość języka angielskiego - konieczna w pracy z naszymi pacjentami.
Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Kontakt: Anna Baranowska - 691 300 582 a.baranowska@med-jobshr.pl

Koordynator Recepcji - Twoja Szansa na Rozwój w Prestiżowej Klinice Stomatologicznej w Warszawie

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584