Koordynator/ka ds. szkoleń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
NASK
16. 9. 2024

Jesteśmy zespołem, który w NASK PIB zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń specjalistycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa. W związku z realizacją nowego projektu poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora/-ki ds. szkoleń, którą interesują zagadnienia cyberbezpieczeństwa, lubi pracę z ludźmi, dba o wysoką jakość relacji i jest nastawiona na skuteczną realizację celów.

Zakres zadań na tym stanowisku:

  • Organizacja i koordynacja szkoleń, w tym m.in.: między innymi ustalanie terminów szkoleniowych, kontakt z trenerami, rejestrowanie szkoleń
  • Obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Współtworzenie kalendarza szkoleń
  • Bieżąca współpraca z trenerami na terenie całej Polski
  • Przygotowywanie ofert i materiałów szkoleniowych
  • Rekrutacja i rejestracja uczestników szkoleń
  • Sporządzanie podsumowań i ankiet ewaluacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów i statystyk, analiza raportów poszkoleniowych
  • Przygotowywanie różnego typu dokumentacji projektowej
  • Inne bieżące sprawy administracyjne

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Otwartość i komunikatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa
  • Umiejętności pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności znajomość Excel i umiejętność przygotowywania zestawień
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z systemem elektronicznego obiegu dokumentów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567