Koordynator/ka ds. Sprzedaży Usług Opiekuńczych w Polsce - Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Promedica24
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych usługami opiekuńczymi w Polsce,
  • proponowanie rozwiązań zwiększających wolumen sprzedaży,
  • wdrażanie we współpracy z Działem Marketingu regionalnych działań marketingowych związanych ze świadczeniem przez Promedica24 usług opiekuńczych w Polsce oraz monitoring tych działań
  • odpowiedzialność za kontakty z klientami i personelem opiekuńczym,
  • obsługa zgłoszeń klientów

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą usług,
  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z rozwojem usług oraz sprzedaży,
  • znajomości rynku usług opiekuńczych w Polsce - będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie pielęgniarskie i opiekuńcze mile widziane,
  • czynnego prawa jazdy - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni,
  • uśmiechnięty i sympatyczny zespół, pełen energii do działania,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, kartę lunchową, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • dostęp do platformy e-learningowej, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła,
  • spotkania integracyjne,
  • program rekomendacji pracowników.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Organizator usług Poznań
  • Technik usług fryzjerskich Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567