Koordynator/ka ds. organizacji szkoleń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
16. 9. 2024

W zespole Sektor 3.0 wierzymy, że osoby aktywne społecznie potrzebują różnorodnych kompetencji cyfrowych. Dlatego naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, przystępnej wiedzy o technologiach, która ułatwi im rozwój oraz przyspieszy transformację cyfrową organizacji. W sposób szczególny interesujemy się takimi obszarami, jak: komunikacja w Internecie, bezpieczeństwo w sieci, sztuczna inteligencja, higiena i dobrostan cyfrowy, krytyczne myślenie oraz weryfikacja informacji.

W ramach naszego Programu inspirujemy i edukujemy w tematach związanych z zastosowaniem nowych technologii w działaniach organizacji społecznej m.in. poprzez Festiwal, E-learning, Blog czy Podcasty, a w Funduszu wspieramy tworzenie nowych narzędzi, aplikacji i produktów, które wpisują się w ideę tech for good.

W związku z nowymi projektami rozbudowujemy nasz zespół i szukamy osoby, do pracy hybrydowej, która zajmie się szkoleniami offline i online m.in. w zakresie sztucznej inteligencji oraz rozwojem społeczności.

Obowiązki:

  • planowanie i koordynowanie projektów szkoleniowych, zarówno offline, jak i online m.in. w obszarze AI,
  • kontakt z uczestnikami szkoleń/spotkań i/lub budowanie relacji z członkami społeczności poprzez regularną interakcję,
  • organizacja warsztatów,
  • analiza ofert i rynku narzędzi z obszaru edutech,
  • współpraca z działem szkoleniowym i komunikacyjnym,
  • współpraca z instytucjami szkoleniowymi.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym planowaniu i organizacji szkoleń o charakterze online i offline,
  • zainteresowanie tematyką AI,
  • gotowość do uczenia się nowych narzędzi,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w moderowaniu społeczności online,
  • umiejętność pracy w zespole zdalnym,
  • dobra znajomość narzędzi pracy, a także nauki zdalnej i hybrydowej,
  • gotowość do pracy zdalnej i uczenia się nowych aplikacji do współpracy oraz tworzenia treści,
  • język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość specyfiki pracy organizacji społecznych.

Zapewniamy:

  • umowę B2B lub umowę zlecenie,
  • zatrudnienie możliwe od 1 października 2024,
  • stawkę zależną od rodzaju umowy i doświadczenia,
  • pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu w biurze w centrum Warszawy),
  • płatny urlop,
  • infrastrukturę sprzętową (komputer, sprzęt do transmisji online, dostęp do robotów edukacyjnych oraz płatnych aplikacji AI),
  • możliwość udziału w konferencjach technologicznych organizowanych w kraju i zagranicy,
  • współtworzenie jednego z największych festiwali technologicznych w Polsce,
  • pracę z wykorzystywaniem narzędzi: Slack, Asana, Notion, Loom, Microsoft 365.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567