Koordynator / Inżynier Budowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trebbi Polska Sp. z o.o.
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie obowiązków inżyniera budowy/koordynatora prac/wsparcia dla Project Managera na projektach aranżacji biur fit-out w Warszawie na których firma Trebbi Polska sp. z o.o. świadczy usługi zarządzania projektem, koordynacji i nadzoru
  • W dalszej perspektywie możliwa praca w zespołach działającym na projektach z branży budowlanej i nieruchomości prowadzonymi przez Trebbi Polska sp. z o.o. i związanymi z budownictwem branży logistycznej, biurowej, handlowej i zamieszkania zbiorowego w zakresie wznoszenia obiektów przebudów, remontów, aranżacji, audytów technicznych Due Diligence, przygotowania inwestycji, monitoringu oraz szeroko pojętego doradztwa. Na tych projektach Trebbi Polska Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu zarządzania projektami budowlanymi, pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, audytora TDD, monitora inwestycji i zewnętrznego eksperta itp.
  • Wsparcie zespołu inspektorów nadzoru inwestorskiego
  • Wsparcie zespołu w administracji projektu
  • Pomoc w realizacji postępowań przetargowych, kontrola kosztów projektu
  • Pomoc w nadzorowaniu jakości i terminowości realizowanych robót
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów prowadzonych projektach, analizie harmonogramów oraz koordynacji międzybranżowej
  • Wsparcie w przygotowaniu raportu technical due-diligence
  • Współpraca z kierownikiem projektu oraz z inwestorami

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne na poziomie przynajmniej inżyniera na kierunkach: budownictwo, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w branży i na aranżacjach biur fit-out nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją w tym języku (uwzględniając pisanie raportów i maili)
  • Gotowość do krótkoterminowych (1-2 dniowych) wyjazdów służbowych (gotowość do dłuższych wyjazdów będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania praktyk do uprawnień budowlanych
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie realizującej duże projekty w branży nieruchomości komercyjnych
  • Bliską współpracę z ekspertami w branży
  • Realną możliwość nabycia nowych kompetencji
  • Umowę zlecenie, umowę o pracę na pełen etat lub B2B
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Pracę w miejscu, gdzie każdy pracownik jest ważny
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Prywatną opiekę opiekę medyczną
  • Pakiet Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591