Koordynator Instalacji Elektrycznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
EBZ AUTOMATION - ENGINEERING
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

-       Koordynacja i prowadzenie instalacji elektrycznych w branży motoryzacyjnej

-       Opracowywanie, porządkowanie i weryfikacja dokumentacji elektrycznej

-       Bieżąca weryfikacja stanu prac instalacji elektrycznej, zapobieganie opóźnieniom, dbanie o jakość wykonanej pracy

-       Komunikacja wewnętrzna (firma) i zewnętrzna (klient), w celu dostarczania informacji na temat planowanych zmian, raportów o stanie projektu, specyfikacji urządzeń i rozwiązań problemów

-       Zarządzanie i koordynacja prac zespołu

-       Współpraca z zagranicznymi przedsiębiorstwami, spotkania, wyjazdy

Nasze wymagania

-       Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym

-       Bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i elektromontażu

-       Doświadczenie w prowadzeniu budowy lub w zarządzaniu zespołem

-       Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

-       Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

-       Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego – warunek konieczny

-       Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (70% czasu w delegacji w skali roku)

-       Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

-       Czynne prawo jazdy kategorii B

-       Samodzielność, inicjatywa w podejmowaniu działań

-       Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej

-       Umiejętność planowania i analitycznego myślenia

Mile widziane

-       Znajomość Standardów Automotive

To oferujemy

-       Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-       Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

-       Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów

-       Możliwość poznania najnowszych technologii

-       Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836