Koordynator Handlowy
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Premium Mobile Sp. z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych punktów partnerskich.
  • Motywacja Partnerów i Sprzedawców do zadania JEDNEGO pytania Klientowi!
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie.
  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z punktami partnerskimi.
  • Dbanie o wizerunek punktów partnerskich i prawidłową ekspozycje materiałów reklamowych.
  • Dbanie o poziom obsługi w punktach partnerskich.
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.
  • Dobra organizacja i umiejętność samodzielnej pracy.
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów związanych z obsługą przydzielonego rejonu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG, telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, energetycznej, kolportażu, dystrybucji, znajomość rynku prepaid/postpaid.
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego - będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć do pracy i gotowość na zostanie w zespole niezwykłych i nietuzinkowych ludzi.
  • Umiejętność stworzenia własnej bazy punktów partnerskich oraz budowania relacji, zorientowania na wynik oraz zaangażowania.
  • Obsługa komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Udział w niezwykłym, pierwszym w Polsce, udanym i rozwijającym się projekcie nowego operatora MVNO.
  • Możliwość współtworzenia zespołu, który przejdzie do historii telekomunikacji GSM.
  • Kto z Was się zdecyduje i będzie umiał z nami wytrwać, zostanie również beneficjentem sławy ale również i udziału finansowego w sukcesie PM.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę (prowadzenie własnej działalności gospodarczej).
  • Atrakcyjny system wynagradzania – wynagrodzenie podstawowe (4600 zł netto – FV) oraz niezwykle motywacyjny system uzależniony od wyników pracy.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych.
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Przedstawiciel handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544