Koordynator Handlowy
  • kujawsko-pomorskie
kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Stanowisko:
Opis stanowiska
  • Nadzór nad działalnością punktów franczyzowych
  • Wdrażania i monitorowanie standardów sieci
  • Analiza rynku konkurencji
  • Zarządzanie relacjami z franczyzobiorcami
  • Optymalizacja procesów operacyjnych
  • Realizacja założeń sprzedażowych
  • Wspieranie rozwoju sieci franczyzowej
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią franczyzową lub w pracy na podobnym stanowisku w branży retail lub FMCG
  • Doświadczenie we wdrażaniu i egzekwowaniu standardów operacyjnych oraz marketingowych w punktach sprzedaży
  • Doświadczenie w monitorowaniu działań konkurencji oraz wprowadzaniu działań dostosowujących do zmieniających się warunków rynkowych
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Zaawansowana znajomość Excela, PowerPointa i innych narzędzi do raportowania

Oferujemy
  • Stabilne Zatrudnienie: Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Rozwój Zawodowy: Możliwość udziału w szkoleniach i programach rozwojowych
  • Benefity: Pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388