Koordynator Floty Samochodowej
  • Kępno
Kępno, Kępno, wielkopolskie, Polska
Adams Group
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów.
  • Zarządzanie dokumentacją flotową.
  • Optymalizacja operacyjna procesów zarządzania flotą.
  • Raportowanie kosztów utrzymania floty.
  • Wdrażanie technologii i systemów telematycznych.
  • Harmonogramowanie potrzeb floty: serwisy, przeglądy, naprawy, ubezpieczenia.
  • Harmonogramowanie zużycia floty.
  • Ewidencjonowanie i kontrolowanie kosztów utrzymania floty.
  • Rozliczanie napraw.
  • Likwidacja szkód.
  • Prognozowanie sprzedaży i zakupu pojazdów dostawczych.
  • Sprzedaż pojazdów.

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna w zakresie mechaniki i budowy pojazdów dostawczych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności analityczne.
  • Znajomość implementacji technologii.
  • Umiejętność współpracy zespołowej.
  • Chęć rozwoju, zaangażowanie, samodzielność.
  • Elastyczność i adaptacja do zmian.
  • Proaktywność i innowacyjność.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w biurowcu klasy Premium
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowania w ramach ZFŚS
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia, imprezy firmowe i integracyjne

Czy masz pasję do motoryzacji i wiedzę techniczną z zakresu mechaniki pojazdów? Lubisz zarządzać procesami i optymalizować działania operacyjne? Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy naszą flotę pojazdów!

  • Praca Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851