Koordynator floty pojazdów
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Grupa590 sp. z o.o.
8. 10. 2024

W związku z rozwojem firmy i planowanym zwiększeniem floty pojazdów, dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora floty pojazdów.
Wymagania:
• doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów
• podstawowa znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
• gotowość do pracy w niektóre weekendy (zgodnie z wymiarem czasu pracy)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• podstawowa obsługa komputera i pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B (mile widziane również C+E, ale niewymagane)
• mile widziane doświadczenie w wypożyczalni samochodów lub salonie samochodowym (niewymagane)
Zakres obowiązków:
• zarządzanie flotą pojazdów
• nadzorowanie ewidencji przebiegu pojazdów
• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z użytkowaniem pojazdów
• współpraca z serwisami samochodowymi w kraju i za granicą
• współpraca z firmami ubezpieczeniowymi oraz z operatorem kart paliwowych
• prowadzanie spraw urzędowych związanych z flotą pojazdów
Oferujemy:
• umowa o pracę lub B2B
• pełne wdrożenie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
• wynagrodzenie od 4000 zł netto (lub więcej w zależności od doświadczenia)
Korzyści w biurze:
• telefon komórkowy i laptop (również do celów prywatnych)
• własne miejsce parkingowe
Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238