Koordynator Floty i magazynu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
E.S.G.Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

E.S.G.Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Szczecin
Pracodawca
Dodano
30.08.2024
Numer referencyjny
5470_3518

Obowiązki:

  • Zarządzanie flotą pojazdów służbowych (m.in. serwisowanie aut, ubezpieczenia, przygotowanie aut do trasy, nadzór nad dokumentacją)
  • Pakowanie oraz wysyłka wyposażenia pracowników terenowych wg ustalonego wzoru
  • Uzupełnianie stanu magazynu, składanie zamówień u dostawców
  • Czynny udział w spotkaniach zespołu celem planowania wykorzystania floty na konkretnych projektach
  • Codzienny kontakt z brygadzistami, celem zapewnienia wsparcia dot. floty i wyposażenia
  • codzienny kontakt z pracownikami oraz brygadzistami, przebywającymi na kontraktach w Szwecji, Norwegii, Niemczech- kontakt telefoniczny i mailowy celem zapewnienia wsparcia dot. floty i wyposażenia
  • cykliczne wyjazdy na projekty

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego - min. na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja, dyspozycyjność, mobilność
  • Wysokie zaangażowanie i chęci do wykonywania zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub umowy o pracę
  • Możliwość́ awansu w strukturach firmy oraz rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie młodego, dynamicznego zespołu i działanie w oparciu o szacunek i wzajemną pomoc w realizacji zadań
  • Opiekę̨ medyczną LUXMED oraz ubezpieczenie grupowe WARTA,
  • Wyjazdy integracyjne
  • Świetną̨ lokalizację- znajdziesz nas w samym centrum Szczecina-Hanza Tower
  • nauka języków obcych

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii. W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnej, energicznej osoby skoncentrowanej na realizacji zadań, która obejmie obowiązki na stanowisku Koordynator działu floty i magazynu.

  • Praca Szczecin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544