Koordynator Działu Wtrysku - rekrutacja online
  • Dzierżoniów
Dzierżoniów, Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Działu Wtryskarek.

Koordynator Działu WtryskuMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Obsługa oraz programowanie maszyn wtryskowych wg stosowanej technologii
  • Wprowadzanie parametrów oraz nadzór nad prawidłowym uruchomieniem nowego projektu zapewnienie jakości produkowanych wyrobów
  • Instruowanie operatorów podczas ich pracy w kwestiach związanych z jakością, wydajnością
  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Nadzór nad rozliczanie produkcji oraz zużycia surowców
  • Analizowanie przyczyn obniżonej efektywności, planowanie i nadzorowanie działań korygujących,
  • Ciągłe doskonalenie organizacji pracy działu
  • Planowanie produkcji na dziale
  • Planowanie i nadzorowanie napraw
  • Nadzór nad dokumentacją,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Zdolności menadżerskie poparte kilkuletnią praktyką w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewny
  • Znajomość technologii oraz maszyn stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki i automatyki w zakresie dotyczącym wykonywanych zadań
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zdolność kreatywnego myślenia
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i  pracy w zespole
  • Obsługa komputera (szczególnie MS Excel)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (lider na rynku w branży)
  • Międzynarodowe struktury
  • Bardzo dobre wynagrodzenie, premie i dodatki
  • Benefity
  • Dużą samodzielność działania i realny wpływ na biznes
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i kursy
  • Praca w sympatycznym, stabilnym i zgranym się zespole specjalistów

  • Praca Dzierżoniów
  • Dzierżoniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584