Koordynator Działu Warzywa/Owoce/Ryby/Sery
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Schiever Polska
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie podległą kategorią: owoce/warzywa/ryby/sery – szerokość asortymentu, polityka cenowa,
  • praca z ofertami,
  • przygotowanie katalogu promocyjnego,
  • poszukiwanie nowych produktów – produkcja własna – dział ryby,
  • monitorowanie sytuacji w branży,
  • wizyty w sklepach, współpraca z managerami w sklepach.

WYMAGANIA:
  • min. średnie wykształcenie,
  • znajomość branży, wiedza dotycząca produktów spożywczych,
  • doświadczenie w firmie zajmującej się przetwórstwem ryb (mile widziane),
  • dobra znajomość MS Office (word, excel),
  • zdolności analityczne, umiejętność łączenia danych z różnych źródeł i wyciągania wniosków,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość podstaw HACCP, GMP, GHP.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wdrożenie na stanowisko pracy i wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej,
  • dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • premie uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym DobroCzynni.

  • Praca Legnica
  • Przetwórca ryb Legnica
  • Kierownik działu personalnego Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322