Koordynator działu pakowania
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Dla jednego z naszych Klientów z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynatora działu pakowania

Obowiązki

  • organizacja i nadzór nad pracą zespołu Pakowaczy mająca na celu terminową realizację zamówień i zapewnienie ciągłości procesu
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii pakujących
  • optymalne wykorzystanie narzędzi pracy
  • analiza występujących problemów podczas prowadzenia procesu przygotowania wyrobów do pakowania, analiza strat procesowych oraz praca nad ich obniżaniem
  • wsparcie w procesie pakowania produktów gotowych w tym obsługa maszyn pakujących
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji, Działem kontroli Jakości, DUR
  • przestrzeganie przepisów BHP i standardów sanitarno-higienicznych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pacę w stabilnej i rozwijającej się organizacji

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584