Koordynator Działu Części w Autoryzowanym Serwisie
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Mad Mobil
10. 6. 2024

MAD MOBIL, Autoryzowany Dealer Nissana i Suzuki, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: DORADCA DS. CZĘŚCI I AKCESORIÓW
OPIS STANOWISKA:
- sprzedaż części i akcesoriów samochodowych
- kompleksowa, bezpośrednia obsługa Klientów
- kontakty telefoniczne z Klientami działu części i akcesoriów
- obsługa serwisu mechanicznego w zakresie doboru części pod zlecenia
- prowadzenie inwentaryzacji i dokumentacji magazynowej
- dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy
- dbałość o dobry wizerunek Firmy
WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- zainteresowanie branżą motoryzacyjną
- ugruntowana wiedza techniczna
- znajomość budowy pojazdów mechanicznych
- dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera
- bardzo dobra organizacja pracy
- zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność
- umiejętności negocjacyjne
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość pracy w systemie zmianowym
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i samorealizacji
- interesującą i pełną wyzwań pracę
PREFERUJEMY:
- osoby z Gliwic i okolic
- osoby mające przeszłość zawodową związaną z przemysłem motoryzacyjnym i znające program Autostacja
FORMA KONTAKTU:
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na w/w stanowisku proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca(at)madmobil.pl
Treść zgody na przetwarzanie danych można pobrać z naszej strony www.madmobil.pl/praca. Na stronie tej znajduje się także treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych znajdujących się w przesłanych do nas aplikacjach. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851