Koordynator działu BHP i PPOŻ
  • Stargard
Stargard, Stargard, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Bridgestone Stargard Sp. z o. o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Stargard

Twój zakres obowiązków

  • udział w budowaniu i promowaniu strategii BHP, ochrony środowiska i p.poż wśród pracowników
  • koordynowanie zadań z zakresu BHP w organizacji
  • wdrażanie standardów korporacyjnych i dbałość o ich zrozumienie i stosowanie przez pracowników
  • raportowanie oraz przygotowywanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa
  • analiza stanowisk pracy pod kątem wymagań ergonomii
  • wsparcie merytoryczne w stosowaniu korporacyjnych narzędzi mających na celu zapobieganie wypadkom
  • współpraca z korporacyjnym Działem BHP i wykonywanie zadań wynikających z korporacyjnych wymagań BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności komunikacyjne
  • praktyczna znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Program Wsparcia Pracowników (doradztwo w obszarze prawnym, psychologicznym, rozwoju)
  • opony na preferencyjnych warunkach
  • kantyna pracownicza
  • dofinansowanie dojazdów do pracy, nawet do 350 zł brutto miesięcznie
  • raz w roku podwyżka uzależniona od osiągnięć w pracy
  • premie półroczne uzależnione od wyników w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • bony świąteczne

  • Praca Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567