Koordynator ds. zaopatrzenia
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
REFRESCO Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kęty

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące monitorowanie zapasów surowców i opakowań pod kątem zapotrzebowania produkcji
  • Zapewnienie właściwego poziomu zapasów; nadzór nad odpowiednimi wskaźnikami (np. DIO, BBD)
  • Stworzenie, wdrożenie i rozwój narzędzi niezbędnych do prawidłowego zarządzania zapasem
  • Nadzór nad całym procesem zaopatrzenia od prognozy do wydania na linie produkcyjne
  • Regularne raportowanie poziomów zapasów przy użyciu systemów do zarządzania zapasami
  • Aktywny udział w planowaniu zapotrzebowania na zapasy surowców i opakowań w oparciu o wszystkie dostępne dane (historyczne dane sprzedażowe, wahania sezonowe, trendy rynkowe i nadchodzące promocje lub wydarzenia sprzedażowe, zapisy kontraktowe, inne)
  • Analizowanie danych w celu optymalizacji poziomu zapasów oraz korygowanie różnic magazynowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami, takimi jak dział zakupów, sprzedaży, produkcji i operacji magazynowych
  • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących poziomu zapasów, oraz innych istotnych wskaźników KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (najchętniej w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość systemów i narzędzi informatycznych do zarządzania zapasami
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność, dokładność, umiejętność organizacji pracy
  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zaplanowania i wdrożenia zmiany
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki FMCG
  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jasno określonych warunkach
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym:
  • Program ubezpieczenia grupowego na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Deputat wody i napojów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Refresco jest wiodącym producentem napojów i soków owocowych dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

Zapraszamy na naszą stronę www.refresco.pl

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy1)Administratorami danych osobowych Kandydatów do pracy (dalej: „Kandydatów”) są:a)Refresco Sp. z o.o., ul. Fabryczna 8, 32-650 Kęty;b)Refresco Poland Sp. z o.o., ul. Fabryczna 8, 32-650 Kęty;2)Wyżej wymienione spółki (dalej: „Współadministratorzy”) zawarły umowę, w ramach której wspólnie prowadzą proces rekrutacji dla spółek grupy przedsiębiorstw, do której należą.3)Współadministratorzy przetwarzają dane osobowe Kandydatów zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych), zwanym „RODO”.4)Dane osobowe Kandydatów są przetwarzane w celach:a)dla umów o pracę:i)udziału w aktualnym procesie rekrutacyjnym (podstawa prawna: podjęcie działań przed zawarciem umowy oraz przepisy prawa pracy, w tym Kodeksu pracy, w zakresie danych wskazanych w tych przepisach, i zgoda w przypadku pozostałych danych);ii)zweryfikowania kompetencji kandydata (podstawa prawna: prawnie uzasadnione interesy administratora);iii)udziału w przyszłych rekrutacjach, w przypadku wyrażenia dodatkowej odrębnej zgody (podstawa prawna: zgoda);iv)ustalania, dochodzenia i obrony roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadnione interesy administratora);v)w ramach grupy przedsiębiorstw, do której należą Współadministratorzy, dla celów administracyjnych (podstawa prawna: prawnie uzasadnione interesy administratora);b)dla umów o praktykę lub staż:i)udziału w aktualnym procesie rekrutacyjnym (podstawa prawna: podjęcie działań przed zawarciem umowy oraz przepisy prawa dotyczące odbywania praktyk i staży w zakresie danych wskazanych w tych przepisach i zgoda w przypadku pozostałych danych);ii)zweryfikowania kompetencji kandydata (podstawa prawna: prawnie uzasadnione interesy administratora);iii)udziału w przyszłych rekrutacjach, w przypadku wyrażenia odrębnej zgody (podstawa prawna: zgoda);iv)ustalania, dochodzenia i obrony roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadnione interesy administratora);v)w ramach grupy przedsiębiorstw, do której należą Współadministratorzy, dla celów administracyjnych (podstawa prawna: prawnie uzasadnione interesy administratora).5)Przekazanie danych osobowych w aplikacji (CV) wykraczających poza wymagane w przepisach prawa, w tym prawa pracy, biorąc pod uwagę dobrowolne i świadome takie działanie Kandydata, będzie traktowane jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w tym zakresie.6)Wyrażoną zgodę Kandydat może w każdej chwili wycofać, nie będzie to jednak wpływać na zgodność z prawem wykorzystania danych przed cofnięciem takiej zgody.7)W przypadku ubiegania się o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji podanie danych określonych w Kodeksie pracy jest wymagane przepisami prawa, natomiast podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i nie ma wpływu na zawarcie i przebieg umowy o pracę. W innych przypadkach podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji.8)Dane Kandydata będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacji, a następnie przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z postępowania rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane będą przechowywane przez 1 rok.9)Dane osobowe kandydatów mogą być ujawniane następującym odbiorcom:a)podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne;b)podmiotom świadczącym prowadzącym portale rekrutacyjne;c)podmiotom świadczącym usługi doradcze, konsultacyjne, pomoc prawną;d)podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską;e)innym spółkom grupy przedsiębiorstw, do której należą Współadministratorzy;f)innym osobom, organom i podmiotom działającym na podstawie przepisów prawa, lub które wykażą się prawnie uzasadnionym interesom pozyskania danych.10)Kandydatom przysługują prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw Kandydaci mogą skorzystać składając wniosek w siedzibie dowolnego Współadministratora. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa.11)Kandydaci mają prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy prawa.12)Współadministratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: ochronadanych@refresco.com lub pisemnie na adres dowolnego Współadministratora.

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087