Koordynator ds. Zaopatrzenia
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
GF Group s.c. Jakub Chwieduk , Rafał Gartel
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z dostawcami (język polski i angielski)
  • Analizowanie stanów magazynowych
  • Tworzenie i zarządzanie procesem zamówień
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Monitorowanie i nadzór nad procesem dostaw z Chin
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych
  • Wprowadzanie nowych produktów do systemu
  • Ocena jakości produktów po dostawie
  • Negocjowanie cen z dostawcami
  • Analizowanie i planowanie dostaw

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE ze szczególnym uwzględnieniem MS EXCEL
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • Karta MultiSport

GF Group s.c. to firma o innowacyjnym podejściu do handlu w branży ogrodniczej. Nie boimy się nowych wyzwań i szalonych pomysłów. Stawiamy na nowoczesność i najwyższą jakość naszych usług.

Jeżeli szukasz ciekawej, stabilnej pracy w młodym zespole? Dołącz do nas!

Prosimy o zamieszczenie w ofercie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087