Koordynator ds. Zakupów i Administracji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
SMYK
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

1. Planowanie zakupów

•Tworzenie strategii zakupowej w oparciu o potrzeby firmy i budżet.

•Opracowywanie i monitorowanie harmonogramu zakupów.

•Przewidywanie przyszłych potrzeb zakupowych na podstawie analizy sezonowości oraz historycznych danych.

2. Czynny udział w wyborze dostawców

•Poszukiwanie i analiza potencjalnych dostawców.

•Negocjowanie warunków umów, cen, terminów dostaw oraz innych warunków współpracy.

•Ocenianie i wybór dostawców na podstawie takich kryteriów jak cena, jakość, terminowość dostaw oraz elastyczność.

3. Zarządzanie zamówieniami

•Składanie zamówień na towary i usługi zgodnie z potrzebami firmy.

•Monitorowanie stanu realizacji zamówień i zapewnienie, że dostawy są realizowane na czas.

•Aktualizacja bazy danych zamówień oraz dokumentacji związanej z zakupami.

4. Budowanie relacji z dostawcami

•Utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z kluczowymi dostawcami.

•Rozwój partnerstw strategicznych, które mogą przynieść firmie korzyści w postaci lepszych cen, warunków płatności czy dostępności towarów.

5. Tworzenie i zarządzanie budżetem

•Monitorowanie budżetu zakupowego i zapewnianie, że zakupy są dokonywane zgodnie z przyjętymi planami finansowymi.

•Identyfikowanie możliwości optymalizacji kosztów, np. poprzez negocjacje cenowe lub zmniejszanie zapasów.

6. Zarządzanie zapasami

•Ścisła współpraca z magazynem w celu zapewnienia optymalnego poziomu zapasów.

•Analiza i kontrola stanów magazynowych, aby uniknąć zarówno nadmiarowych zapasów, jak i braków.

7. Raportowanie

•Przygotowywanie raportów dotyczących efektywności działań zakupowych, poziomu zapasów, kosztów oraz oszczędności.

Dodatkowo:

•Udział w audytach środowiskowych.

•Koordynowanie spraw administracyjnych, organizacyjnych oraz księgowych na poziomie lokalizacji.

•Koordynowanie tematów związanych z ochroną budynku, firmą sprzątającą, transportem pracowniczy, odzieżą, posiłkami regeneracyjnymi, odpadami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość zagadnień dotyczących obowiązku recyklingu opakowań,
  • Komunikatywność,
  • Terminowość,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint),
  • Budowanie relacji z klientem i współpracownikami,
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach,
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników,
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych,
  • Udział w inicjatywach społecznych,
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • fundusz socjalny

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087