Koordynator ds. Wsparcia Operacyjnego
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Klient infoPraca.pl
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukamy dynamicznej, dobrze zorganizowanej i skrupulatnej osoby na stanowisko
Koordynatora ds. Wsparcia Operacyjnego.

Twoim zadaniem będzie bezpośrednie wsparcie Prezesa w koordynacji codziennych działań operacyjnych, w przygotowywaniu specjalistycznej dokumentacji, a także codziennej współpracy
i komunikacji z poszczególnymi działami firmy.

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, śmiało aplikuj do naszej firmy! Czekamy na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne, organizacyjne i logistyczne Prezesa w realizacji bieżących projektów
     i zadań
  • Uczestnictwo w wyznaczonych spotkaniach na poziomie krajowym i międzynarodowym oraz tworzenie sprawozdań (MoM)
  • Przygotowywanie prezentacji (PPT)
  • Współpraca i bieżąca komunikacja z Dyrektorami poszczególnych działów w celu zapewnienia sprawnego przepływu informacji
  • Gromadzenie danych i informacji wewnątrz organizacji celem przygotowywania raportów oraz spotkań
  • Prowadzenie dokumentacji oraz cykliczne raportowanie statusu wyznaczonych projektów oraz zadań
  • Współpraca z działem Rekrutacji, Kadr i Płac oraz Koordynatorem Biura
  • Nadzorowanie kalendarza i skrzynki mailowej Prezesa
  • Pierwszy punkt kontaktu dla pracowników chcących porozmawiać z Prezesem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w zbliżonym obszarze
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2/C1)
  • Zaawansowana obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w warunkach dużego natężenia pracy i wytrwałe dążenie do osiągania celów
  • Wysokie standardy osobiste oraz doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zachowanie poufności oraz zdolność do dyskretnego zarządzania informacjami
  • Inicjatywa i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Elastyczność i gotowość do podejmowania wyzwań
  • Dokładność, odpowiedzialność i konsekwencja są niezbędne
  • Stacjonarna praca w biurze w Gdyni Chyloni

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Wsparcie w procesie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie globalnej

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Pracownik ds. administracji Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544