Koordynator ds. wina i alkoholi mocnych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Bidfood Farutex
4. 5. 2024

Opis stanowiska:

  • rozwój sprzedaży wina i alkoholi mocnych na powierzonym obszarze do segmentu HoReCa
  • budowanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • wsparcie i współpraca z siłami sprzedaży
  • współpraca z działem zakupów – zapewnianie dostępności produktów, wyszukiwanie produktów do rozwoju sprzedaży, kontrola jakości
  • monitorowanie działań konkurencji
  • analiza i raportowanie wyników sprzedażowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie związane ze sprzedażą oraz obsługą klienta
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży alkoholowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport , prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia specjalistyczne i produktowe oraz ciągły rozwój kompetencji
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • praca w środowisku otwartym na innowacje i testowanie nowych rozwiązań
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862