Koordynator ds. Utrzymania Ruchu
  • Kartoszyno
pomorskie, Kartoszyno, pomorskie, Polska
Voltrim Trade Sp. z o.o
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Od 2009 roku z pasją projektujemy i produkujemy kable oraz przewody elektryczne w odpowiedzi na techniczne wyzwania naszych Klientów.

Doświadczenia w pracy przy wielu nietypowych zamówieniach pomogły nam skompletować szeroką bazę produktów. Obecnie zakres produkcji fabryki Voltrim obejmuje ponad 7000 konstrukcji kabli i przewodów.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Wprowadzanie danych do programu CMMS
  • Współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Uczestniczenie w nowych wdrożeniach oraz inwestycjach
  • Nadzór nad kosztami utrzymania ruchu
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi, dostawcami części
  • Współpraca z działem technologicznym w zakresie wykonywanych prób technologicznych

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność
  • Chęć poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
  • system premiowy
  • szkolenia

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567