Koordynator ds. Usterek
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
NES Fircroft
26. 9. 2024

Rekrutacja dla międzynarodowego Generalnego Wykonawcy z branży energetycznej na stanowisko:

Obowiązki:

  • Prowadzenie przeglądów systemu operacyjnego
  • Tworzenie listy usterek oraz zarządzanie nią
  • Konsolidacja usterek
  • Zamykanie usterek zgodnie z harmonogramami i priorytetami projektu
  • Współpraca z Podwykonawcami i Działem Wykonawczym
  • Monitorowanie i śledzenie postępu prac
  • Pomoc Klientowi w procesie zatwierdzania napraw
  • Aktualizacja baz danych (HSC)
  • Współpraca z kierownikiem, uczestnictwo w spotkaniach oraz zarządzanie dokumentacją
  • Zarządzanie zmianami usterek

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektach EPC elektrowni i/lub sektora naftowo-gazowego
  • Doświadczenie w procesie zarządzania listą usterek i metodologii ich zamykania na placach budowy
  • Doświadczenie w nadzorze budowlanym i zarządzaniu personelem
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów takich jak: ICAPS, GoC, WinPCS, CoConsole, Hexagons etc.
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: mechanika, chemia, elektronika etc.)

Oferujemy:

  • elastyczna forma zatrudnienia - UoP lub B2B
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna etc.)
  • praca przy prestiżowym projekcie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836