Koordynator ds. transportu
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Cedrob Foods S.A.
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie tras i organizacja transportów
  • Monitorowanie kosztów transportu oraz ciągłe poszukiwanie optymalizacji
  • Dbałość o jakość i terminowość dostaw
  • Bieżące wyceny tras w transporcie krajowym i międzynarodowym
  • Uczestniczenie w negocjacjach warunków handlowych z firmami transportowymi
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z firmami współpracującymi
  • Kontrola i ocena realizację umów przez przewoźników
  • Inicjowanie zmian niezbędnych do systemowego oraz procesowego rozwoju działu transportu
  • Realizacja budżetu kosztów transportowych w zakresie powierzonego obszaru
  • Realizacja celów w zakresie wydajności i jakości zgodnie z określonymi KPI oraz przygotowywanie raportów podsumowujących wyniki

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: transport, logistyka)
  • doświadczenie w branży transportowej oraz dobra znajomość zagadnień z branży TSL
  • umiejętność negocjacji warunków i ofert transportowych
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne
  • inicjatywa i dynamika w działaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość przepisów prawa transportowego
  • mile widziana znajomość systemów i technologii w branży TSL

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne, smaczne posiłki
  • pakiet sportowy
  • system poleceń pracowniczych
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki okolicznościowe
  • inicjatywy organizowane dla pracowników

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. transportu Sosnowiec
  • Kurier (transport) Sosnowiec
  • Specjalista ds. Sprzedaży Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. HR Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851